Čas na serveru 10:14:34

Josef Vyleťal
Surrealistická kompozice

Id: 49101

Surrealistická kompozice

  •  / Surrealistická kompozice / Josef Vyleťal

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, poškozený rám, obraz v původním stavu ochráněn plexisklem

zobrazeno: 4628x

Vyvolávací cena:

30 000