Čas na serveru 06:29:01

Josef Vyleťal
Surrealistický námět

Id: 312801

Surrealistický námět

  •  / Surrealistický námět / Josef Vyleťal

olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora

zobrazeno: 456x

Vyvolávací cena:
12 000

151 000

2021,07-1,13,20,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 87