Čas na serveru 07:24:07

Josef Vyleťal
Surrealistický námět

Id: 312801

Surrealistický námět

  •  / Surrealistický námět / Josef Vyleťal

olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora

zobrazeno: 1989x

Vyvolávací cena:
12 000

191 000

Příhozy: 96