Čas na serveru 21:10:33

Josef Vyleťal
Symbiózy

Id: 82302

Symbiózy

  •  / Symbiózy / Josef Vyleťal
  •  / Symbiózy / Josef Vyleťal
  •  / Symbiózy / Josef Vyleťal
  •  / Symbiózy / Josef Vyleťal

kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 3732x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 76