Čas na serveru 03:06:18

Josef Vyleťal
Zrcadlo

Id: 30510

Zrcadlo

  •  / Zrcadlo / Josef Vyleťal
  •  / Zrcadlo / Josef Vyleťal
  •  / Zrcadlo / Josef Vyleťal
  •  / Zrcadlo / Josef Vyleťal

kombinovaná technika/olej/akvarel/papír, rozměr 53 x 40 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně datace 1986, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2613x

Vyvolávací cena:
12 000

70 500

Příhozy: 71