Čas na serveru 07:00:31

Josef Wágner
Žena s ovocem

Id: 94215

Žena s ovocem

  •  / Žena s ovocem / Josef Wágner

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, ve spodní části roztržený papír viz foto

zobrazeno: 653x

Vyvolávací cena:
500

700