Čas na serveru 11:40:27

Josef Wágner
Žena s ovocem

Id: 94215

Žena s ovocem

  •  / Žena s ovocem / Josef Wágner

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, ve spodní části roztržený papír viz foto

zobrazeno: 1357x

Vyvolávací cena:
500

700