Čas na serveru 18:41:03

Josef Wischniowsky
Lovec motýlů

Id: 240301

Lovec motýlů

  •  / Lovec motýlů / Josef Wischniowsky

olej/dřevo, rozměr 33 x 23 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace, zaskleno

zobrazeno: 1270x

Vyvolávací cena:

28 000