Čas na serveru 04:49:43

Josef Zamazal
Květinové zátiší

Id: 428401

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Josef  Zamazal

olej/plátno, rozměr 85 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1573x

Vyvolávací cena:

7 500