Čas na serveru 20:48:09

Josef Zelený
V horách

Id: 94219

V horách

  •  / V horách / Josef Zelený
  •  / V horách / Josef Zelený
  •  / V horách / Josef Zelený

kresba tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1382x

Vyvolávací cena:

1 100