Čas na serveru 15:11:20

Josef Ženíšek
Děvčátko

Id: 21302

Děvčátko

  •  / Děvčátko / Josef Ženíšek
  •  / Děvčátko / Josef Ženíšek
  •  / Děvčátko / Josef Ženíšek

olej/plátno/podložené kartonem, rozměr 69 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3280x

Vyvolávací cena:
1 200