Čas na serveru 14:34:41

Josef Ženíšek
Dívka

Id: 193901

Dívka

  •  / Dívka / Josef Ženíšek
  •  / Dívka / Josef Ženíšek
  •  / Dívka / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 44 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 9825x

Vyvolávací cena:

64 000

Účastníci: 18

Příhozy: 71