Čas na serveru 15:14:41

Josef Ženíšek
Dívka s cigaretou

Id: 288801

Dívka s cigaretou

  •  / Dívka s cigaretou / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 26 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 1419x

Vyvolávací cena:

16 500