Čas na serveru 10:24:36

Josef Ženíšek
Dívka s květinou

Id: 307003

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 36 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, lehce poškozený rám

zobrazeno: 980x

Vyvolávací cena:

22 000