Čas na serveru 02:07:58

Josef Ženíšek
Dívka s květinou

Id: 412002

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 97 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 854x

Vyvolávací cena:

18 000