Čas na serveru 17:49:42

Josef Ženíšek
Dívka v červených šatech

Id: 214301

Dívka v červených šatech

  •  / Dívka v červených šatech / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 3239x

Vyvolávací cena:

30 000