Čas na serveru 12:59:23

Josef Ženíšek
Hlava studentky

Id: 161803

Hlava studentky

  •  / Hlava studentky / Josef Ženíšek

olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 5141x

Vyvolávací cena:

9 100