Čas na serveru 23:24:00

Josef Ženíšek
Zasněná

Id: 196913

Zasněná

  •  / Zasněná / Josef Ženíšek
  •  / Zasněná / Josef Ženíšek
  •  / Zasněná / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2742x

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Příhozy: 50