Čas na serveru 19:32:23

Josefa Burianová
Kytice s papouškem

Id: 398901

Kytice s papouškem

  •  / Kytice s papouškem / Josefa Burianová

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3437x

Vyvolávací cena:

14 501