Čas na serveru 07:54:02

Joseph von Berres
Dělení kořisti

Id: 115835

Dělení kořisti

  •  / Dělení kořisti / Joseph von Berres

olej/karton, rozměr 64 x 80 cm, signováno vlevo dole, původní lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1513x

Vyvolávací cena:

4 900