Čas na serveru 08:52:08

Joseph von Berres
Po bitvě

Id: 115834

Po bitvě

  •  / Po bitvě / Joseph von Berres

olej/karton, rozměr 64 x 80 cm, signováno vlevo dole, původní lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 3954x

Vyvolávací cena: