Čas na serveru 06:19:30

Joža Brož
V Černovicích

Id: 56319

V Černovicích

  •  / V Černovicích / Joža Brož
  •  / V Černovicích / Joža Brož
  •  / V Černovicích / Joža Brož
  •  / V Černovicích / Joža Brož

olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1337x

Vyvolávací cena: