Čas na serveru 22:13:51

Joža Havlín
Krojovaná dívka

Id: 417907

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Joža Havlín

olej/karton, rozměr 62 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 597x

Vyvolávací cena:

2 300