Čas na serveru 14:31:23

Joža Havlín
Krojovaná dívka

Id: 417907

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Joža Havlín

olej/karton, rozměr 62 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 603x

Vyvolávací cena:

2 300