Čas na serveru 02:31:22

Joža Uprka
Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Id: 316501

  •  / Chlapec na pouti u sv. Antoníčka / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 50,5 cm, značeno monograme vpravo dole, na zadní straně celým jménem hůře čitelné, deska lehce prohnutá, dekorativně rámováno

zobrazeno: 2845x

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Příhozy: 92