Čas na serveru 13:12:39

Joža Uprka
Chlapec v kroji

Id: 106120

Chlapec v kroji

  •  / Chlapec v kroji / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 33 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, věnování a podpis autora na zadní straně, původní autorské rámování, obraz ve zcela původním stavu, seschlý rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO

zobrazeno: 3336x

Vyvolávací cena:
10 000

40 000