Čas na serveru 15:57:41

Joža Uprka
Děťátko

Id: 1896

Děťátko

  •  / Děťátko / Joža Uprka
  •  / Děťátko / Joža Uprka
  •  / Děťátko / Joža Uprka
  •  / Děťátko / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr pohledový 32 x 24 cm, signováno vpravo nahoře s pozůstalostním razítkem, plátno lehce sesunuto pod rám viz foto horní hrany, poškozený rám, zaskleno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2949x

Vyvolávací cena:
12 000

38 000