Čas na serveru 01:51:08

Joža Uprka
Děvčata při modlitbě

Id: 79808

Děvčata při modlitbě

  •  / Děvčata při modlitbě / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 25,5 x 50 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti synem Jankem Uprkou, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5343x

Vyvolávací cena:
12 000

74 000

Příhozy: 65