Čas na serveru 20:27:20

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 380401

Děvče na louce

  •  / Děvče na louce / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 4643x

Vyvolávací cena:
16 000

165 000

Příhozy: 97