Čas na serveru 00:33:50

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 1843

Děvče na louce

  •  / Děvče na louce / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5312x

Vyvolávací cena:
16 000

85 000

Příhozy: 58