Čas na serveru 21:34:22

Joža Uprka
Děvče se džbánem

Id: 1737

Děvče se džbánem

  •  / Děvče se džbánem / Joža Uprka

litografie/papír, velikost tisku 21 x 8 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3125x

Vyvolávací cena:
800

3 600