Čas na serveru 22:15:38

Joža Uprka
Děvče z Javorníka

Id: 172112

Děvče z Javorníka

  •  / Děvče z Javorníka / Joža Uprka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2286x

Vyvolávací cena:

32 000