Čas na serveru 10:41:23

Joža Uprka
Děvče z Vlčnova

Id: 310501

Děvče z Vlčnova

  •  / Děvče z Vlčnova / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 6878x

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Příhozy: 74