Čas na serveru 14:37:36

Joža Uprka
Děvčica v lukách

Id: 643

Děvčica v lukách

  •  / Děvčica v lukách / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 47,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, obraz i rám v perfektním stavu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

zobrazeno: 7663x

Vyvolávací cena:
37 000

160 000

Příhozy: 59