Čas na serveru 11:49:28

Joža Uprka
Dívka na louce

Id: 198101

Dívka na louce

  •  / Dívka na louce / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, deska mírně prohnutá s vlasovou trhlinkou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:
17 000

30 000

2019,09-1,02,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu