Čas na serveru 21:31:26

Joža Uprka
Dívka v kožichu

Id: 79802

Dívka v kožichu

  •  / Dívka v kožichu / Joža Uprka

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 19, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1601x

Vyvolávací cena:

13 000