Čas na serveru 11:35:53

Joža Uprka
Dívka v kroji

Id: 438907

Dívka v kroji

  •  / Dívka v kroji / Joža Uprka

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 66 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6589x

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Příhozy: 84