Čas na serveru 09:28:06

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

Hrající si děti

  •  / Hrající si děti / Joža Uprka

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5629x

Vyvolávací cena:

60 001

2021,04-1,27,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu