Čas na serveru 08:34:28

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

Hrající si děti

  •  / Hrající si děti / Joža Uprka

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 16905x

Vyvolávací cena:

215 000

Příhozy: 90