Čas na serveru 18:35:53

Joža Uprka
Krojovaná dívka

Id: 465401

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 41 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8231x

Vyvolávací cena:

235 000

Účastníci: 18

Příhozy: 121