Čas na serveru 14:45:18

Joža Uprka
Krojovaná dívka v kožíšku

Id: 53501

Krojovaná dívka v kožíšku

  •  / Krojovaná dívka v kožíšku / Joža Uprka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28,5 cm, signováno vlevo nahoře monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi kvalitní eckova adjustáž, původní stav

zobrazeno: 2863x

Vyvolávací cena:

36 000