Čas na serveru 09:42:42

Joža Uprka
Krojované děťátko

Id: 380402

Krojované děťátko

  •  / Krojované děťátko / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 32 x 24 cm, značeno vpravo nahoře monogramem, pod monogramem vpravo nahoře pozůstalostní razítko, poškozený původní rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1198x

Vyvolávací cena:
12 000

72 000

Příhozy: 58