Čas na serveru 15:15:17

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 404901

Krojované děvče

  •  / Krojované děvče / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, malba v ploše krakelovaná, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6600x

Vyvolávací cena:
9 500

275 000

Příhozy: 121