Čas na serveru 05:49:59

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 172115

Krojované děvče

  •  / Krojované děvče / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5366x

Vyvolávací cena:
50 000

225 000

Příhozy: 76