Čas na serveru 11:43:06

Joža Uprka
Krojovaný muž

Id: 32702

Krojovaný muž

  •  / Krojovaný muž / Joža Uprka

akvarel/papír, velikost listu 52 x 41 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4094x

Vyvolávací cena:

36 000