Čas na serveru 11:19:25

Joža Uprka
Myjavanka

Id: 32301

Myjavanka

  •  / Myjavanka / Joža Uprka
  •  / Myjavanka / Joža Uprka
  •  / Myjavanka / Joža Uprka
  •  / Myjavanka / Joža Uprka
  •  / Myjavanka / Joža Uprka

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 27 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, obraz v původním dobrém stavu, na rámu odřeniny

zobrazeno: 6749x

Vyvolávací cena:

34 000