Čas na serveru 22:19:34

Joža Uprka
Plakát k NÁRODOPISNÝM SVÁTKŮM MORAVY

Id: 47701

  •  / Plakát k NÁRODOPISNÝM SVÁTKŮM MORAVY / Joža Uprka

velikost plakátu 83 x 50,5 cm, v minulosti přeloženo, figura mladíka signována vpravo dole JU, datováno 24, zasleno, rámováno

zobrazeno: 1984x

Vyvolávací cena:
1 800

4 250