Čas na serveru 16:09:46

Joža Uprka
Sourozenci

Id: 113202

Sourozenci

  •  / Sourozenci / Joža Uprka
  •  / Sourozenci / Joža Uprka
  •  / Sourozenci / Joža Uprka

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, malba poškozena drobnými hnědými tečkami, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5257x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 64