Čas na serveru 14:21:51

Joža Uprka
Studie hlavy

Id: 172505

Studie hlavy

  •  / Studie hlavy / Joža Uprka
  •  / Studie hlavy / Joža Uprka
  •  / Studie hlavy / Joža Uprka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

6 502