Čas na serveru 09:19:52

Joža Uprka
V kožichu

Id: 217702

V kožichu

  •  / V kožichu / Joža Uprka
  •  / V kožichu / Joža Uprka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2155x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 48