Čas na serveru 17:08:36

Joža Uprka
V kroji

Id: 199604

V kroji

  •  / V kroji / Joža Uprka
  •  / V kroji / Joža Uprka
  •  / V kroji / Joža Uprka
  •  / V kroji / Joža Uprka

litografie/papír, rozměr listu cca 64 x 41,5 cm, značeno v tisku s datací vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3455x

Vyvolávací cena:
1 200

8 000