Čas na serveru 03:43:07

Joža Uprka
V kroji

Id: 199604

V kroji

  •  / V kroji / Joža Uprka
  •  / V kroji / Joža Uprka
  •  / V kroji / Joža Uprka
  •  / V kroji / Joža Uprka

litografie/papír, rozměr listu cca 64 x 41,5 cm, značeno v tisku s datací vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1192x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

2019,09-1,04,19,46,00
( 4.9.2019, 19:46:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

23.7.2019 13:14 1 200 Kč