Čas na serveru 22:55:21

Joža Uprka
Výstava Slovácka

Id: 221101

Výstava Slovácka

  •  / Výstava Slovácka / Joža Uprka

barevná litografie/papír, rozměr 122 x 63 cm, značeno monogramem ve spodní části s datací, lokálně poškozené okraje, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2807x

Vyvolávací cena:

6 000