Čas na serveru 09:24:39

Jozef Haščák
Z cirkusu

Id: 495801

Z cirkusu

  •  / Z cirkusu / Jozef Haščák
  •  / Z cirkusu / Jozef Haščák
  •  / Z cirkusu / Jozef Haščák
  •  / Z cirkusu / Jozef Haščák

akryl/sololit, rozměr 50 x 35 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 83x

Vyvolávací cena:
6 000

7 500