Čas na serveru 16:00:53

Jozef Holoubek
Malostranské střechy

Id: 139920

Malostranské střechy

  •  / Malostranské střechy / Jozef Holoubek

olej/překližka, rozměr 56 x 67,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popraskaný povrch malby, poškozený rám

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:
500

4 600